2SC4002D СПЕЦИФІКАЦІЯ,СХЕМИ,ФУНКЦІЇ
2SC4002D Datasheet PDF
ВиробникУпаковкаОписPDFТемпература
TRANSISTOR | BJT | NPN | 400V V(BR)CEO | 200MA I(C) | TO-92 Мінімум°C | Макс°C
  • 2SC400
    TRANSISTOR | BJT | NPN | 18V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18